1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Soupeři se rozešli smírně

0

Krátký report.

Hned v úvodu zazdil velkou šanci domácí, protože z pěti metrů po rohu přestřelili břevno. Následně převzali otěže zápasu hosté. Nejprve pálil Škrobánek kousek vedle. Ve 25. minutě zkusil štěstí Černý a rozezvonil tyčku. O čtvrthodinku později využil chybu domácí defenzivy Škrobánek, když pelášil úplně sám na gólmana Evjáka a nadvakrát protlačil balon do sítě – 0:1. Vzápětí však odcentroval do šestnáctky, ve vápně se nejlépe zorientoval Gračanin a z pěti metrů vymetl šibenici – 1:1. Po přestávce měly Žimrovice trvalou převahu, ale doplácely na značně vychýlenou mušku. Kylešovice naopak prokázaly mnohem lepší produktivitu, když se v 75. minutě radoval Hoferek – 2:1. Hosté ovšem nakonec s prázdnou neodjížděli. Pár vteřin před závěrečným hvizdem napřáhl z úhlu Wiweger a vměstnal balon nechytatelně pod břevno – 2:2.