12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Velké Hoštice zaskočily Žimrovice

48. F. David , 52. P. Novák (p.) , 70. K. Jaroš - 28. D. Wiweger , 89. L. Škrobánek
0

Krátký report.

Ve Velkých Hošticích se zrodilo překvapení kola, když si poslední tým tabulky vyšlápl na žhavého kandidáta postupu. První dějství však patřilo hostům ze Žimrovic, které se ujaly vedení ve 28. minutě, když centr Petra Martináka zužitkoval přesnou hlavičkou Wiweger – 0:1. Další tutovky navíc zahodili Daniel Martinák a Wiweger. Úvod druhé půle ovšem Žimrovice totálně prospaly. Hned ve 48. minutě Jiří Jaroš naservíroval balon Davidovi a ten pohodlně skóroval – 1:1. O čtyři minuty později rozhodčí vyhodnotil zákrok Daniela Martináka na Kamila Jaroše jako nedovolený a nařízenou penaltu zkušeně proměnil Novák – 2:1. V 60. minutě se po vzájemné potyčce pakovali ze hřiště vyloučení David s Hoppem. Hosté pak otevřeli hru, čehož v 70. minutě využil Kamil Jaroš, jenž chytře přehodil vyběhnuvšího brankáře – 3:1. Dvě minuty před koncem ale korigoval Škrobánek na 3:2. V nastavení mohly Žimrovice ještě vyrovnat, ale Kuděla zblízka nedokázal ani natřikrát propálit domácího gólmana.