11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Bruntál přemohl Štěpánkovice

2. L. Kopec , 85. L. Kopec - 58. D. Novák
0

Krátký report.

Štěpánkovice absolvovaly v Bruntále zápas blbec. Černá mračna se nad nimi začala stahovat již ve 2. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil domácí kapitán Kopec – 1:0. Hosté okamžitě přešli do protiofenzivy, jenže střelecký prach jim pořádně navlhnul. Obrovské tutovky Nováka, Grigarčíka, Grygarčíka, Jakuba Tomíčka anebo Davida Benka však vyzněly do ztracena. V dalších příležitostech sice Grigarčík s Grygarčíkem rozvlnili síť, jenže pomezní sudí v obou případech mával ofsajd. Zasloužené vyrovnání tedy přivála až 58. minuta, kdy Novák potrestal fatální chybu bruntálského stopera – 1:1. Pět minut před závěrečným hvizdem ovšem hostující brankář Lefenda pouze sledoval nepříliš prudkou hlavičku nedělního hrdiny Kopce a domácí opět slavili – 2:1. Dělbu bodů pak mohl zařídit David Benek, jenže jeho trestňák famózně zpacifikoval mladý gólman Šidlák.