10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Šlágr pro Karlovice

0

Krátké info.

V prvním dějství byla lepším týmem domácí družina. Ta se ujala vedení v 9. minutě, když Holčákova střela ze šestnácti metrů vymetla všechny pavučiny z hostující klece – 1:0. Těsně před poločasem Karlovice svůj náskok ještě navýšily, když dlouhý nákop ze čtyřiceti metrů zužitkoval Láníček – 2:0. Po přestávce naopak převzaly taktovku Žimrovice. Největší příležitost hostů měl Jakub Černý, ale jeho pokus těsně minul šibenici. Deset minut před koncem vykřesal jiskérku bodové naděje Lukáš Škrobánek, který pláchl domácí defenzivě a neomylně napnul síť – 2:1. V 84. minutě se Žimrovice marně dožadovaly penalty, když si Režnar obhodil karlovického gólmana Erika Beleje a ten zatáhl za záchrannou brzdu. Na opačné straně naopak sudí Vrána na značku pokutového kopu ukázal a ve vyhrocené atmosféře nezaváhal Erik Belej – 3:1.