10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Lazce přemohly Úvalno

22. M. Havelka , 46. O. Vlha , 66. T. Herudek , 74. F. Balda - 41. M. Slezák , 82. Z. Sovadina (p.)
0

Krátké info.

Suché Lazce přetavily svůj obrovský nápor ve vedoucí trefu po rohu Vlhy, když se ze vzduchu prosadil důrazný Havelka – 1:0. Čtyři minuty před přestávkou však sjel Slezákovi balon z nohy při centru a šťastně zapadl do víka – 1:1. Domácí se však nenechali rozhodit. Hned po příchodu z kabin uvolnil Kostka rychlíka Vlhu a ten se nemýlil – 2:1. O dvacet minut později načechral Lenc míč na Herudka, který zvýšil již na 3:1. Poté navíc Balda proměnil hostující zadáky ve slalomové tyče a bylo definitivně vymalováno – 4:1. Úvalno už stačilo pouze korigovat. Přísný penaltový faul Lauba potrestal veterán Zdeněk Sovadina – 4:2.