10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Soupeři plichtili

0

Krátké info.

Fotbalisté Kylešovic vkročili do sobotního utkání levou nohou. Hned ve 4. minutě nasadil Mako gólmanovi Evjákovi potupné jesličky a domácí museli dotahovat – 0:1. Při druhém zásahu Bruntálu osvědčil důraz Blažek, takže nad opavskou družinou se začala stahovat černá mračna – 0:2. První záblesk lepších časů nastal ve 33. minutě. Šemora si nejprve naběhl na průnikový pas Fruncka a pak naservíroval míč na zlatém podnose Pekárkovi – 1:2. Po přestávce navíc rozjel Hajduk pěknou kombinační akci, na jejímž konci stál Bolacký – 2:2. Kylešovice dokonce mohly v závěru rozhodnout, jenže Pekárek prováhal vhodný moment ke střele.