9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Bruntál si pochutnal na Zlatnících

13. L. Kopec , 17. J. Rončák , 79. J. Mako , 85. J. Mako - 37. T. Prejda
0

Krátký report.

Zlatníky cestovaly do Bruntálu, kde chtěly zaskočit tamní fotbalovou rezervu. Hosté bohužel pokazili začátek zápasu, protože v 17. minutě už na světelné tabuli zářil stav 2:0. Do střelecké listiny se zapsali Kopec s Rončákem. Osm minut před přestávkou sice snížil veterán Prejda na 2:1, jenže jednalo se o poslední radost Zlatník. V závěrečné čtvrthodince vsadili hosté na riziko, což se jim vymstilo. Domácí mladíček Mako jim dvakrát ukázal záda a slepenými brankami pečetil na 4:1.