7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Štěpánkovice konečně zabraly

0

krátký report.

Štěpánkovice se zřejmě odrazily ze dna, protože na vlastním pažitu zdolaly ambiciózní Karlovice. Nedělní duel dlouho probíhal v ospalém tempu. Až tři minuty před přestávkou domácí Grygarčík pěkně uvolnil Jakuba Tomíčka a ten zkušeně rozepsal gólový účet utkání – 1:0. Hosté ovšem přispěchali s bleskovou odpovědí. Hned po rozehrávce ze středového půlkruhu dostali balon do křídla a Burda se položil do nechytatelné hlavičky – 1:1. Také ve druhém dějství Karlovice udeřily ze vzduchu. Na standardku Holčáka si naběhl Pelán a Štěpánkovice opět zpytovaly svědomí – 1:2. Svěřenci trenéra Christopha se ale nepoložili. V 57. minutě se probil k odraženému míči David Benek a jeho dalekonosná rána se zabrzdila až v síti – 2:2. Bodovou tajenku poté odhalil veterán Gargoš, který těžil z výborné práce Davida Benka – 3:2.

TJ Sokol Štěpánkovice
M. Tomíček [-] - J. Dluhoš [-] , D. Novák [-] , M. Grigarčík [-] (71. M. Liška [-] ) , R. Heider [-] , J. Tomíček [-] , D. Benek [-] , J. Machala [-] , P. Grygarčík [-] (75. P. Benek [-] ) , J. Smažík [-] , M. Gargoš [-]

Sokol Karlovice
J. Kašpar [-] - S. Matějíček [-] , L. Rohel [-] , J. Adamec [-] , L. Hojgr [-] (73. J. Melichárek [-] ) - M. Pelán [-] (67. M. Peška [-] ) , J. Bačovský [-] , J. Holčák [-] , M. Raiskup [-] , D. Belej [-] - J. Burda [-] -

ŽK: 45. M. Gargoš - 45. S. Matějíček , 71. L. Rohel , 76. J. Adamec , 79. M. Raiskup , 90. J. Melichárek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: PODRACKÝ Pavel - ADAMEC Jiří, KOLARSKÝ Michal.