6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

0

Přinášíme krátký report.

Úvodní dvacetiminutovka patřila Malým Hošticím, které se ale nedokázaly prosadit přes pevný domácí val. Poté se bohužel hosté přizpůsobili nakopávané hře Úvalna, které se dokonce gólově prosadilo. Ve 26. minutě se balon dostal k Ryškovi a ten nekompromisně napnul síť – 1:0. Těsně před přestávkou mohl Ryška znovu oslavovat, protože po jeho dalekonosném trestňáku se hostující brankář Honka srazil s bekem a míč zaplul do malohoštické kasy – 2:0. Dramatická zápletka se začala rýsovat až po nechytatelné ráně Baďury – 2:1.  Vyrovnat se hostům podařilo v 69. minutě dalekonosnou střelou Šafarčíka – 2:2. Malé Hoštice pak v závěrečné dvacetiminutovce bez efektu obléhaly domácí tvrz, a naopak to bylo Úvalno, které mohlo rozhodnout o své výhře, ale Honka tentokrát převedl znamenitý zákrok.