6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

24. D. Pekárek , 53. D. Pekárek , 65. O. Šemora , 68. M. Bolacký - 61. D. Benek (p.)
0

Přinášíme krátký report.

Kylešovice na vlastní umělce vyškolily Štěpánkovice, kterým dokonce vstřelily dva góly v početním oslabení. Hosté přitom na začátku nepříjemně kousali. Smažík se opakovaně zjevil za zády hostujících beků, jenže na kopačky se mu přilepila smůla. Zákonitě tedy udeřilo na odvrácené straně fotbalové šachovnice. Pekárek si nejprve naběhl na pěknou kolmici, poté předvedl znamenitou kličku a zasunul míč do sítě – 1:0. Štěpánkovice sahaly po vyrovnání krátce před přestávkou, ale příležitost Gargoše famózně zlikvidoval brankář Evják. Dalším kylešovickým hrdinou se stal Pekárek, který se prezentoval parádní dělovkou pod břevno z pětadvaceti metrů – 2:0. V 60. minutě na hřišti vzplály emoce, protože rozhodčí Seidler viděl při konfliktu Patrika Benka s Hajdukem pouze oplácení domácího kapitána a přísně ho vyloučil. Navíc se pískala pentle, po níž David Benek korigoval na 2:1. Štěpánkovice však přesilovku totálně pokazily. Nejprve Šemora zády k brance šikovně prodloužil centr Pekárka (3:1) a následně se protlačil k úspěšné hlavičce i jeho týmový parťák Bolacký (4:1).