5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

11. R. Staňo (vl.) , 20. E. Klinger , 60. L. Baďura , 84. L. Baďura , 88. M. Slíž - 77. J. Mecner
0

Krátký report.

Malé Hoštice napravily debakl z minulého týdne. Hned od začátku třímaly taktovku pevně ve svých rukou. Jejich první branka padla v 11. minutě, když přímý kop Šafarčíka skončil na hlavě Kašného, od níž se balon odrazil do hostujícího Staňa a poté rozvlnil síť - 1:0. Po dvaceti minutách byl navíc ve vápně skosen Baďura a penaltu zkušeně proměnil Erik Klinger – 2:0. Do poločasu ještě napálil Baďura tyčku. V úvodu druhé půle zahodili šance i domácí Elek s Chřibkem. Poté si Baďura narazil míč s Chřibkem a lišácky přehodil hornobenešovského gólmana – 3:0. Hosté následně snížili přesnou střelou Mecnera z ostrého úhlu – 3:1. V 84. minutě se ovšem Baďura probil přes tři hráče a zpoza šestnáctky poslal balon nekompromisně do sítě – 4:1. Tečku za zápasem udělal dvě minuty před koncem Sliž, jenž nasadil kličku brankáři a s klidem skóroval do prázdné kasy – 5:1.