5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Žimrovice sešrotovaly Chomýž

0

Přinášíme krátký report.

V jednoznačný zápas a koncert Lukáše Škrobánka se proměnilo utkání mezi Chomýžem a Žimrovicemi. Hosté se ujali vedení po sedmi minutách utěšenou ranou Machury – 0:1. O dvě minuty později utekl Škrobánek, udělal ze tří protivníků solné sloupy a pohodlně skóroval – 0:2. Chomýž snížila ve 28. minutě Lhoťanem – 1:2. Žimrovice pak ale svého soka definitivně srazily gólem do šatny, jehož autorem byl Wiweger – 1:3. Pět minut po příchodu z kabin zamířil Škrobánek nechytatelně pod víko po nahrávce Davida Hertela – 1:4. V 53. minutě vybojoval Škrobánek míč a samostatný nájezd s přehledem zakončil – 1:5. Po hodině hry Škrobánek uzavřel svou střeleckou show, když prudkou hlavičku nasměroval přesně k tyči – 1:6. V 79. minutě získal balon střídající Rusňák a propálil domácího brankáře posedmé – 1:7. Konečnou podobu dal výsledku Biel – 1:8.