4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Žimrovice i přes převahu porazily pouze těsně Město Albrechtice

0

Přinášíme krátký report.

Po celé střetnutí na trávníku dominovala domácí letka. Jen díky její neschopnosti proměňovat šance vypadá konečný výsledek pro hosty ještě dost milosrdně. Do vedení šly Žimrovice po šesti minutách, když Režnar našel Machuru a ten křížnou střelou k tyči nedal brankáři šanci – 1:0. Poté si však zaběhl albrechtický Táborský za domácí defenzivu a vyrovnal na 1:1. Žimrovicím o chvíli později vrátil náskok Machura, který hlavou zužitkoval centr Škrobánka – 2:1. Ve 41. minutě navíc po rychlé akci Petra Martináka uzavřel Machura hattrick, když z pěti metrů nasadil gólmanovi potupné jesličky – 3:1. Druhá půle se proměnila ve festival zahozených příležitostí domácího výběru. Rusňák, David Hertel a Škrobánek doslova zpytovali svědomí. V samém závěru tak hosté ještě po přímém kopu a vlastenci Rusňáka zápas mírně zdramatizovali – 3:2.