2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Hoštice pouze remizovaly s Chomýžem

48. R. Blaga , 82. J. Chřibek , 88. M. Unruh - 55. D. Korčián , 78. P. Mlýnek (vl.) , 87. D. Lhoťan
0

Přinášíme krátký report.

V úvodu utkání se oba soupeři pouze oťukávali. Po půlhodině hry se do prvních šancí dostaly Malé Hoštice, ale Blaga se Sznapkou mířili nepřesně. Ve druhé části už byli hosté lepší, ale doplatili na špatnou produktivitu. Ve 48. minutě se z otočky prosadil Blaga – 1:0. Chomýž pak vyrovnala v 55. minutě Korčiánem – 1:1. O chvíli později Malé Hoštice orazítkovaly díky Chřibkovi břevno. V 78. minutě si však centrovaný míč srazil do vlastní kasy domácí Mlýnek – 1:2. V 82. minutě napálil malohoštický Baďura tyč a hned z dalšího útoku skóroval hlavou Chřibek – 2:2. Chomýž ale šla znovu do vedení v 87. minutě Lhoťanem – 2:3. Hned vzápětí ale dělovka domácího Šafarčíka trefila Unruha, od nějž se míč dokutálel do sítě – 3:3. V samém závěru ještě mohla Chomýž rozhodnout utkání ve svůj prospěch, jenže nebezpečnou střelu vyrazil brankář Honka na roh.