13.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Oldřišov rozhodl čtyřmi góly po pauze

0

Po vyrovnané první půli, dal Oldřišov čtyři banány po pauze a připsal si s přehledem tři body.

Stejně jako jinde se do průběhu zápasu velmi nepříznivě promítly špatné povětrnostní podmínky. S nepříjemným vichrem se lépe popasovali hráči Oldřišova. Domácí však nejprve proklínali štěstěnu, protože Brunclík zacloumal břevnem. Jakubčovice ale odolávaly pouze do 16. minuty. Bořucký nejprve převzal míč od Pflegera, poté pláchl po křídle a hledal na malém vápně Fišera. Oldřišovskému špílmachrovi sice sjel balon z kopačky, naštěstí přímo k Samkovi – 1:0. Hosté ovšem neklesali na mysli, když okamžitě odpověděli. Domácí brankář Anděl po zpětné přihrávce Matěje Žídka příliš riskoval, čehož využil dotírající Murin – 1:1. Těsně před přestávkou zpytoval svědomí také Bořucký, protože zpackal sólový nájezd.

Neproměněnou šancí se ale borci z Oldřišova dlouho netrápili. V 52. minutě napřáhl Fišer a nechytatelnou křížnou ranou rozvlnil síť – 2:1. Bodové naděje Jakubčovic se pak smrskly na minimum při akci Patrika Žídka s Fišerem, kdy Bořucký zamířil do protipohybu gólmana Bučka – 3:1. Za pár vteřin se navíc hosté dopustili velké minely, kterou nemilosrdně potrestal Brunclík – 4:1. Poslední těžkou chvilku mužstvo z Oder prožilo v 81. minutě. Bořucký vnikl do otevřené defenzivy soupeře, naservíroval balon na zlatém podnose Fišerovi a ten pečetil na výsledných 5:1. Oldřišov tedy udržel kontakt se špicí tabulky.

SK Moravan Oldřišov
Roman Bořucký, trenér Oldřišova: „Jsem rád, že jsme to zvládli, protože poslední zápasy nám výsledkově příliš nevyšly. Hrálo se za hodně silného větru, který oběma mužstvům dost komplikoval život. My jsme si v prvním poločase vypracovali poměrně dost šancí, ale bohužel jsme jich spoustu zahodili. Po přestávce jsme naopak byli nesmírně produktivní. Vlastně nám tam spadlo všechno, do čeho jsme kopli.“

TJ Tatran Jakubčovice
Josef Molnár (asistent trenéra): V první půli nám rozhodčí neodpískal penaltu. Domácí se pak ujali vedení, ale my jsme okamžitě vyrovnali. První půle byla vyrovnaná a výsledek odpovídá realitě. Ve druhé už jen hrál Oldřišov, který mohl dát i víc branek. Góly pramenily z našich chyb. Bohužel nechodíme na tréninky, a to se musí projevit. Teď se budeme soustředit na poslední zápas, a pak na jarní část sezóny, kde chceme hlavně uddžet naši pozici.

T. Anděl [-] - J. Droppa [-] (76. J. Blahetka [-] ) , M. Žídek [-] , L. Samek [-] , J. Pfleger [-] - D. Brunclík [-] , M. Jadrný [-] (81. R. Kurka [-] ) , L. Pavlíček [-] , P. Žídek [-] - D. Fišer [-] (84. D. Hartoš [-] ) , D. Bořucký [-] -

Z. Buček [-] - J. Schreier [-] , D. Rybařík [-] (71. D. Solanský [-] ) , K. Molnár [-] , T. Murin [-] (46. A. Pavelka [-] ) , P. Šťastný [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , D. Staff [-] , J. Petr [-] (66. R. Šaran [-] ) , Z. Sommer [-]

ŽK: 59. J. Droppa - 14. D. Rybařík , 22. D. Staff , 37. D. Molnár , 64. J. Petr .
Počet diváků: 57. Rozhodčí: LAŠTUVKA Petr - TABÁŠEK Kamil, SLANÝ Jan.