12.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Oldřišov vykradl Kravaře

0

Oldřišov si odvezl z Kravař tři body.

Úvodní půlhodinka patřila jasně domácí družině z Kravař, které nedokázaly zužitkovat své vyložené šance. Poprvé vážně ohrozil hostujícího Minarčíka Pavelek, ale ten byl proti tomu. Ani kombinační akce mezi Koneczným a Peterkem ke vstřelení branky nevedla. Oldřišov dokázal vytěžit z minima maximum. Ve 43. minutě vypálil tvrdou střelu Bořucký, a nedůrazu domácí defenzivy využil Brunclík - 0:1. O minutzu později využil riskatní kličky obránce Barcala Bořucký, který se na domácího brankáře řítil z půlky hřiště a nesobecky nahrál na lépe postaveného Fišera, jenž zavěsil - 0:2.

I ve druhé části borci z Oldřišova spoléhali na smrtící kontry, jenže velmi dlouho nezvládali finální fázi. Až v 73. minutě se po důrazném zákroku Michala Jadrného zjevil úplně sám před brankářem Hladkým aktivně hrající Bořucký a chladnokrevně pečetil na konečných 0:3. Kravaře mohly v samém závěru ještě korigovat výsledek, ale dorostenec Kupka pouze nastřelil břevno oldřišovské branky. Porážku nezmírnil ani domácí Heger. Oldřišov se po výhře vyšvihnul na druhé místo tabulky, bod za vedoucí Hlubinou. Kravaře přezimují na pátém místě.