11.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Oldřišov prohrál vlastním gólem

0

Šest minut před koncem si domácí dali nešťastně vlastní gól a tři body přenechali Hlubině.

Šlágr víkendového kola I. A třídy nabídl pouze jedinou branku, která přitom padla do oldřišovské sítě. První solidní příležitost však zazdil domácí Droppa, protože ve výhodné pozici pálil kousek vedle. Poté se dostali ke slovu ambiciózní hosté, když na sebe permanentně upozorňoval Procházka. Středopolař Hlubiny nejprve rozezvonil tyčku a jeho další tutovku likvidoval na brankové čáře stojící Matěj Žídek. Fotbalisté Oldřišova se na sebe hněvali po rohu Fišera, neboť Pavlíček z bezprostřední blízkosti nenašel recept na gólmana Otoupalíka. Tým z Ostravy si zhluboka oddechl i v 58. minutě, kdy Bořucký předal balon Fišerovi, který se s ním šikovně otočil ve vápně, jenže zamýšlené jesličky Otoupalíkovi nenasadil. Pořádnou porci smůly si domácí vybrali také při dělovce Bořuckého. Oldřišovský snajpr se opřel do míče ze dvaceti metrů, přičemž polaskal spojnici břevna a tyče. Hlubina vycítila šanci v 79. minutě, protože šla po vyloučení Vojtěcha Jadrného do deseti. Hosté slibnou přesilovku záhy využili, když se Matěj Žídek po ostrém centru Starého snažil hasit doutnající požár, ale místo toho si vsítil učebnicového vlastence – 0:1. V samotném závěru ještě Starý polaskal břevno.

SK Moravan Oldřišov
Roman Bořucký, trenér Oldřišova: „Tentokrát jsme si nezasloužili prohrát, protože jsme předvedli kvalitní bojovný výkon. Prvních patnáct minut probíhalo pouze mezi šestnáctkami, ale pak jsme se dostali do několika slibných šancí. Také Hlubina dokázala zahrozit, jenže dlouho se hrálo bez branek. Až v závěru nám vyloučili Vojtu Jadrného a navíc jsme si vstřelili vlastence. Byl to velmi smolný zápas.“