10.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Diváci viděli plichtu

0

Oba góly padly během jedné minuty.

Ve víkendovém kole I. A třídy se urodilo celkem pět remíz a ani tohle utkání nebylo výjimkou. Vše podstatné se odehrálo již během úvodní čtvrthodinky. Darkovičky potěšily své příznivce v 10. minutě. Hostující stoper Černín trefil při odkopu Felgenträgera, který pohotově nabil Kremzerovi a ten nemohl minout – 1:0. Poté ovšem domácí pod vlivem gólové euforie vypadli z koncentrace, což se jim samozřejmě vymstilo. Při rohu Kužela propadl balon k Radkovi, který se výtečně zorientoval v malém vápně – 1:1. V dalších minutách sahali borci z Chlebičova po úplném obratu, jenže Radek s Němčíkem pálili po asistencích Korbela nad břevno. S nulovým efektem se následně setkal i drzý výpad jejich týmového parťáka Matyáška. Na opačné straně se nevešla mezi tři tyče šajtle Felgenträgera. V závěru první půle Korbel hrubě chyboval v rozehrávce, ale Turanský nepřelstil hostujícího gólmana Josefuse.

Po přestávce už se zajímavé momenty smrskly na minimum. Domácí si sice vypracovali územní převahu, směrem dopředu však byli hodně jaloví. V chlebičovském dresu na sebe opět upozornil Němčík, když jedovatou ranou provětral brankáře Vargu, který balon vyrazil před sebe, jenže dobíhající Korbel míč v krkolomné pozici nezasáhl.

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: „Remízu bych označil za spravedlivou. Chlebičov určitě prokázal kvalitu, zatímco nám se v poslední době příliš nedaří. V sestavě prostě chybějí kluci jako Starý, Buchta anebo Kryštof, kteří by to dokázali strhnout. My jsme sice brzy vstřelili vedoucí gól, jenže okamžitě jsme inkasovali, což byla velká chyba. Po přestávce jsme měli převahu, jenže moc se nedostáváme do šancí.“

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: : „V prvním poločase jsme hráli s větrem, takže jsme měli navrch a vytvořili jsme si více šancí než soupeř. Bohužel jsme z brejku inkasovali, ale naštěstí jsme hned odpověděli. Po přestávce se to trošku otočilo, ale směrem dozadu jsme to tentokrát zvládli výborně. Byla to spíše zákopová válka mezi šestnáctkami. Bod z Darkoviček určitě bereme.“

P. Varga [-] - P. Adamčík [-] , A. Felgenträger [-] , T. Ondič [-] (72. T. Kabich [-] ) , P. Kremzer [-] (89. M. Lampart [-] ) , P. Turanský [-] (77. K. Lomozník [-] ) , P. Buchvaldek [-] , R. Wicker [-] , O. Diviš [-] , D. Strachota [-] , L. Lindovský [-]

C. Josefus [-] - J. Majewski [-] - R. Maloch [-] - J. Radek [-] , A. Korbel [-] (80. P. Kozelek [-] ) - D. Matyášek [-] (88. F. Linda [-] ) , L. Kužel [-] , M. Dzierža [-] , L. Gabaj [-] , M. Němčík [-] (85. L. Villaschek [-] ) , L. Černín [-]

ŽK: 37. P. Adamčík - 32. L. Gabaj , 51. D. Matyášek , 59. J. Radek , 75. L. Kužel , 85. M. Němčík .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠABACKÝ Filip - KOLEČKÁŘ Antonín, MORAVEC Roman.