7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Kobeřice o výhře rozhodly v první části

0

Do poločasu vedly Kobeřice už o tři branky. Loučkám se už jen podařilo výsledek kosmeticky upravit.

Kobeřice udělaly s Krásnými Loučkami krátký proces již v prvním poločase, kdy prakticky rozhodly o svém vítězství. Festival šancí domácího mužstva odstartoval krásným trestňákem Havelky a ještě lepším zákrokem hostujícího gólmana Petra. Ve 21. minutě si Kusztubajda naběhl na kolmici Šimečka a prokázal instinkt zabijáka – 1:0. O pár vteřin později ale Kusztubajda střelecké dispozice neprokázal, protože si vylámal zuby na Petrovi. Jeho selhání naštěstí brzy napravil Petr Stuchlík, který zužitkoval centr Jakuba Janíka – 2:0. Hostující defenzivě navíc stále dělal obrovské potíže Kusztubajda, jenže ve 28. minutě zazdil sólový nájezd. Sedm minut před přestávkou se tedy Kusztubajda raději převtělil do role nahrávače, protože úspěšně asistoval Hlawenkovi – 3:0. Kobeřice mírně polevily až v závěru první půle, ale Hudský polaskal pouze boční síťku.

Druhé dějství otevřel agilní Kusztubajda, jelikož z hranice šestnáctky rozezvučel břevno. Poté se drbal za ušima Šimeček, když po ideálním pasu Kryštofa z metru přestřelil hostující kasu. Zanedlouho se dopustil hrubky brankář Petr, Šimeček ovšem z úhlu nevměstnal balon mezi tři tyče. Krásné Loučky pak alespoň korigovaly nepříznivý stav, když si Hudský vychutnal gólmana Štencela – 3:1.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar, vedoucí Kobeřic: V prvním poločase se hrálo na jednu branku. Vytvořili jsme si šance na dva zápasy, z nichž jsme tři proměnili. Klidně jsme ale mohli vést šestigólovým rozdílem. V závěru se ovšem soupeři podařilo snížit a my jsme najednou úplně přestali hrát. Vypadli jsme z tempa, ale dlouhé nákopy Krásných Louček nám nenadělaly vetší problémy. Jsem rád, že jsme to zvládli.“

P. Štencel [-] - J. Havelka [-] , J. Janík [-] (55. T. Jašek [-] ) , D. Mrva [-] (74. J. Buchta [-] ) , P. Hlawenka [-] , D. Kusztubajda [-] (55. Z. Kryštof [-] ) , P. Stuchlík [-] (86. R. Stuchlík [-] ) , J. Schreier [-] , R. Wirth [-] , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-] (74. J. Čujek [-] )