5.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Bořucký zajistil domácím hubenou výhru

0

Rozhodující okamžik přišel utkání po půlhodině hry, kdy Oldřišov dal jedinou branku zápasu.

V nedělním duelu Oldřišova s Krásnými Loučkami rozhodla jediná branka, kterou vsítili domácí fotbalisté. Ale pěkně popořádku. Svěřenci trenéra Romana Bořuckého začali pěkně zostra. Hned ve 2. minutě vystihl Michal Jadrný špatnou rozehrávku soupeře, jenže gólmana Petra kličkou neobelstil. Hosté se z těžké chvíle poměrně brzy oklepali a na trávníku nečekaně tvrdili muziku. Vyrovnání viselo ve vzduchu především v 18. minutě, kdy se vyznamenal oldřišovský brankář Anděl, neboť balon reflexivně vyškrábl na břevno. Klíčový moment zápasu ovšem nastal až ve 32. minutě. Michal Jadrný vysunul kupředu Denise Bořuckého, který potvrdil mimořádnou střeleckou fazonu – 1:0.

Kdo však po přestávce čekal nápor domácích, ten byl hluboce zklamán. Krásné Loučky působily mnohem nebezpečnějším dojmem, ale k jejich smůle nepřekonaly výtečného Anděla. Favorizovaný Oldřišov tak doslova doklopýtal k dalším třem bodům.

SK Moravan Oldřišov
Roman Bořucký, trenér Oldřišova: „Dá se říct, že jsme utrpěli vítězství. Tentokrát jsme podali velmi špatný výkon, když hlavně první poločas byl z naší strany přímo hrůzostrašný. Naštěstí jsme přežili šance soupeře a sami jsme z ojedinělé akce skórovali. Po přestávce z nás nervozita trošku spadla, jenže tutovou příležitost jsme si nevypracovali. Krásné Loučky hrály opravdu výborně.“

T. Anděl [-] - J. Blahetka [-] , J. Droppa [-] , M. Žídek [-] , J. Pfleger [-] - D. Brunclík [-] (86. V. Jadrný [-] ) , A. Utěšený [-] (49. L. Samek [-] ) , L. Pavlíček [-] , R. Kurka [-] (68. M. Pusch [-] ) - M. Jadrný [-] (89. R. Konečný [-] ) , D. Bořucký [-]