4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Jakubčovice byly produktivní

0

Hosté dokázali odpovědět pouze na první branku. Pak ale daly Jakubčovice čtyři branky a vysoko vyhrály.

Fotbalisté Kobeřic mohou jen s nostalgií vzpomínat na časy, kdy vládly I. A třídě. Po pádu z krajského přeboru zůstávají značně za očekáváním, o víkendu dokonce schytali pětku od Jakubčovic nad Odrou. Hostující gólman Štencel poprvé inkasoval v 11. minutě. Jakub Janík hrubě chyboval na hranici šestnáctky a zkušený Schreier nemilosrdně trestal – 1:0. Kobeřice ovšem neházely flintu do žita. O pouhých pět minut později se po rohu Hlawenky opřel do odraženého míče René Wirth a levačkou nádherně vymetl šibenici – 1:1. Také domácí však přispěchali s bleskovou odpovědí. Ve 23. minutě si Rybařík počíhal na přízemní centr Murina a rázem to bylo 2:1. Po vyrovnání toužil především Šimeček, jenže se dvěma nadějnými příležitosti nenaložil zrovna optimálně.

Akcie Kobeřic znovu významně poklesly ve 46. minutě, kdy podnikly Jakubčovice smrtící kontr, a Rybařík zvýšil na 3:1. Posila domácího týmu z divizního Nového Jičína stále řádila jako černá ruka, neboť v 66. minutě završil Rybařík hattrick – 4:1. Gólový účet sobotního střetnutí následně uzavřel Schreier, takže se na světelné tabuli objevil výsledek 5:1.

TJ Tatran Jakubčovice
Josef Molnár (asistent trenéra): Hosté hráli hodně kvalitně, byli lepším týmem. My jsme byli produktivnější naopak. V prvním poločase dvě střely dva góly, ve druhém tři brejky a tři góly. Soupeř si nezasloužil tolik prohrát.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar, vedoucí Kobeřic: „Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat. Vlastně si říkám, jestli mi to stojí za to. V Jakubčovicích jsme se snažili hrát ofenzivně, ale velice špatně jsme bránili. Počínali jsme si strašně netakticky. Soupeře jsme sami nasměrovali k výhře. Domácí si pak dovolovali opravdu pěkné věci, zatímco nás každý gól vždycky srazil do kolen. Hlavně po přestávce to byla absolutní křeč.“

Z. Buček [-] - J. Schreier [-] (73. A. Pavelka [-] ) , D. Strempek [-] (70. R. Šaran [-] ) , D. Rybařík [-] (77. D. Solanský [-] ) , K. Molnár [-] , T. Murin [-] (63. J. Petr [-] ) , P. Šťastný [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , D. Staff [-] , Z. Sommer [-]

P. Štencel [-] - J. Havelka [-] , F. Kollek [-] (66. A. Kubný [-] ) , J. Janík [-] , Z. Kryštof [-] (86. J. Čujek [-] ) , P. Hlawenka [-] , P. Stuchlík [-] (69. T. Jašek [-] ) , J. Schreier [-] , R. Wirth [-] , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-]

ŽK: 17. T. Murin , 49. D. Staff , 52. P. Šťastný , 55. K. Molnár - 19. P. Stuchlík , 74. P. Hlawenka , 79. A. Šimeček , 79. R. Wirth .
Počet diváků: 103. Rozhodčí: KARAS Michal - KOTALA Filip, LAŠTUVKA Petr.