13.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Polanka porazila Krnov

0

Utkání bylo silně ovlivněno povětrnostními podmínkami. Terén byl na hranici regulérnosti a během celého zápasu foukal silný vítr, který si hodně zahrával s míčem ve vzduchu.

Domácí se ujali vedení ve 13. minutě, Gajďok vyslal do běhu Mašlanku, který dokázal přehodit míč přes vybíhajícího Řeháčka. Radost domácím nevydržela dlouho, po rohu v 18. minutě zakončil hlavou Čanecký. Ve 23. minutě zakončoval centr z levé strany hlavou Gajďok, našel ale místo, kde stál Řeháček. O 5 minut později centroval z pravé strany Uher na hlavu Mašlanky, jeho pokus chytil Krnovský brankář. V závěru poločasu dostal výborný balón Mašlanka, zachoval chladnou hlavu a obešel brankáře, nahrál volnému Ševčíkovi, který s trochou štěstí zvýšil na 2:1.

Hosté mohli vyrovnat v 51. minutě, Hrubý se dostal za domácí obranu, obhodil si vybíhajícího Zahradníka a trefil ke vší smůle tyč. Na druhé straně mohl zvýšit Ševčík, po nahrávce Šindlera pálil v 55. minutě vedle. O tři minuty později stejný hráč prošel přes brankáře, ale jeho střelu zastavil na brankové čáře Moravec. V 64. minutě prošel Koutný do šestnáctky nahrál volnému Ševčíkovi, který svou šanci trestuhodně zahodil a přestřelil branku. V 77. minutě narazil Koutný Šindlerovi a jeho dělovka skončila po teči obránce na břevně. Další branka již nepadla a domácí si připsali důležitou výhru.

zdroj: fkskpolanka.cz