11.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

Šlágr vítěze neměl

0

Hodnocení trenérů.

SK Dětmarovice
Josef Jadrný (trenér): Prohospodařili jsme během pár dní vše, co jsme celý podzim pracně budovali.Dali jsme gól, ale měli přidat další dva. Pospěch měl dvě šance, Tomáš ještě jednu. Kdybychom vedli 3:0, věřím, že by bylo hotovo.Za druhou půli jsme si vyhrát nezasloužili, tam jsme hráli opravdu špatně. Jenže když už vydržíme držet těsné vedení do 92. minuty, tak ho prostě musíme za každou cenu udržet. A ne v závěru inkasovat. To je prostě špatně.

MFK Bruntál
Antonín Mura (trenér): Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním dominovali domácí, ve druhém jsme převzali iniciativu my. Soupeře jsme měli na lopatě a byla škoda, že předtím velké šance nevyužil Orság s Blažkem. I tak ovšem bod bereme.

A. Kotrla [-] - P. Zahatlan [-] (89. J. Sembol [-] ) , T. Mleziva [-] - T. Hrtánek [-] , P. Škuta [-] , M. Macko [-] , L. Kurušta [-] - P. Beilner [-] (71. N. Derík [-] ) , Z. Holý [-] , Z. Pospěch [-] - M. Tomáš [-] (82. J. Ligocký [-] )