9.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Háj ztratil dva body

0

KRAJSKÝ PŘEBOR-Fotbalisté Háje ve Slezsku měli v minulém týdnu skutečně napilno. Nejprve si ve středu na domácím stadionu poradili s Orlovou, aby v neděli zamířili do Polanky. Družina zkušeného kouče Baránka sice herně obstála, jenže vinou neproměněných šancí brala pouze bod.

Hostující eskadra se na sebe musela zlobit především v úvodní dvacetiminutovce, kdy zazdila tři velké šance. Nejprve utekl po křídle Janíček, Továrek promáchl balon a za ním stojící Prokeš zamířil přímo do náruče gólmana Řehulky. Poté se skvěle uvolnil Uvíra, jenže ránu Janíčka zabrzdila domácí defenziva. A když si Malcharek vylámal zuby na výborném Řehulkovi, tak se klasicky uplatnilo okřídlené „nedáš – dostaneš“. Mašlanka dostal příliš mnoho prostoru ke střele a brankář Hlaváček neměl nárok – 1:0. Háječtí ovšem neházeli do fotbalového ringu ručník. V 61. minutě nabral Lampa velkou rychlost, pak perfektně načechral centr na Prokeše a ten prudkou hlavičkou nekompromisně rozvlnil síť – 1:1. Hosté i nadále hrozili ze vzduchu, jenže hlavičkové pokusy Továrka s Matějem nezasáhly cílené zařízení. A vzhledem k tomu, že těsně před koncem selhal Prokeš, tak se víkendový duel obešel bez vítěze.

FK SK Polanka nad Odrou
Kamil Matěj (vedoucí týmu): „Podle mého názoru jsme ztratili dva body. Opět to byl takový typický hájecký fotbal. Do dvacáté minuty jsme zahodili tři tutovky a pak jsme samozřejmě dostali hloupý gól. Soupeře jsme jinak k ničemu nepustili. Během přestávky proběhla v kabině bouřka, ale obrázek se nezměnil. My jsme si vytvářeli šance, zatímco domácí pouze nakopávali míče na útočníky,“

R. Řehulka [-] - N. Andrýsek [-] , J. Ševčík [-] , P. Miko [-] , R. Bartoš [-] , J. Kaluža [-] , M. Skřehot [-] , V. Borgosz [-] , D. Mašlanka [-] , D. Koutný [-] , T. Gajďok [-]