7.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Vratimov přišel o bod v poslední minutě

0

Kráté info přináší vratimovský web.

Zápas jsme začali skvěle a Osvěčík poslal naše barvy do vedení. Domácí srovnali ve 20. Minutě a po půlhodině hry otočili skóre ve svůj prospěch. O dvě minuty později Svěnčík vyrovnal, ale hned z další akce Těšínští opět udeřili a vedli 3:2.

Druhý poločas se nesl v duchu naší snahy o vyrovnání. To se povedlo v 80. minutě, když se podruhé trefil Svěnčík. Poté jsme měli čtyři velké šance zápas rozhodnout. Ale nedali jsme ani jednu a domácí Kiška v poslední minutě dokonal svůj hattrick a rozhodl o tom, že všechny body zůstaly v Českém Těšíně.