Pavlík rozhodl o výhře domácích

0

Jediná branka zápasu padla v závěru poločasu do sítě hostujících Heřmanic.

Domácí poprvé v zápase zazlobili ve dvacáté minutě, když Ronec ohrozil hostujícího brankáře Andrejku. Na druhé straně pak využil chybu v bílovecké rozehrávce Půda, ale vypáli pánubohu do oken. Když už se schylovalo na přestávkovou pauzu, tak přišla gólová akce domácích. Lukáš Černín našel tísněného Pavlíka, který procedl míč do brány - 1:0. Druhé dějství se změnilo heřmanické marné dobývání domácí obranné tvrze, která se ukázala jako nedobytná. Hosté se dostali k jedinému závaru, která spolehlivá defenziva Bílovce s přehledem vyřešila.