4.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Plichta se zrodila v úvodní čtvrthodině

0

Report nám přináší hostující web.

Cenná remíza z horké půdy Krnova.Je o to cennější že jsme opět nehráli v plném složení,když nám chyběli nemocní,vykartováni a pracovně vytížení hráči.Škoda je jen to že vedení jsme udrželi pouze tři minuty,když na branku najmladšího hráče Péti Pavlíka v 9 minutě,domácí celek odpověděl velice rychle a srovnal ve 12 minutě na 1:1,málokdo ovšem tušil že brankový výčet je v tu chvíli konečný.Ovšem oba týmy měli ještě dostatek příležitostí a šanci rozhodnout o svém vítězství.Nestalo se tak a utkání skončilo nakonec remízou 1:1.Co lze domácímu celku určitě závidět je divácka kulisa,když na utkání dorazilo bezmála 300 diváků.Anglický týden se nás netýka jelikož utkání v Háji ve Slezsku máme na žádost soupeře odložen až na 27.9.2017 a proto jste co nejsrdečněji zváni na tuto sobotu 2.9.2017 kdy na našem hřišti přivítáme nováčka soutěže celek VRATIMOVA.