2.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Soupeři se rozešli smírně

0

Bílovec se velmi brzy ujal vedení. Těšín ale hned po přestávce vyrovnal, a zápas dospěl k remízovému rozuzlení.

Do Bílovce přijelo mužstvo s česko polského pomezí. V úvodní dvacetiminutovce diktoval tempo hry domácí Bílovec. Domácí ekipa se také zaslouženě ujala v 9. minutě vedení, když na konci rychlé akce stal Seidler, a zkušeně zavěsil do brány - 1:0. Zhruba po dvacetiminutách hry se začala hra postupně vyrovnávat. Po změně stran už byl lepším týmem Těšín, ktreý hned zkraje poločasu vyrovnal, když Kiška z třiceti pěti metrů přeloboval domácího brankáře Silbera - 1:1. Bílovec byl tímto vývojem zaskočen, a Těšín mohl vyhrát. V závěru se ve stoprocentní šanci octil střídající Jakub Zogata, ale míč napálil nad branku. Zápas tak skončil remízou.