2.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Frenštát naděloval

0

Frenštát po loňské nepovedené sezóně vstoupil do této nové výborně. Po dvoubrankovém vedení v první půli, přibalil Orlové na cestu domů ve druhé části další čtyři.

Frenštátský Beskyd dominoval po celý zápas a nakonec slavil zasloužené vítězství.Brankostroj začal po dvaceti minutách Klimpar, který na přední tyči dotlačil do brány rohový kop Špačka - 1:0. Beskyd si postupně vytvářel další příležitosti, ale gólové radosti se dočkal až ve 37. minutě, kdy Střelec vybojoval balon a přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování Špačka - 2:0.

Orlová sice na počátku druhé půle trochu zlobila, ale definitivně ji srazil do kolen třetí gól v její síti. Tentokrát roh zahrával kapitán Špaček a na zadní tyči nikým nehlídaný Střelec uklidil míč do sítě hlavou - 3:0.  Vaverka pak centrem oslovil Špačka, jenž v pádu hlavou umístil míč nekompromisně do sítě - 4:0. Další ranu dal Orlové střídající Poláček, jenž se porvé dotkl míče, a ten nasmeřoval do kasy - 5:0. Skóre uzavřel další povedenou hlavičkou stoper Vokáč - 6:0.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
D. Horák [-] (85. M. Srněnský [-] ) - R. Špaček [-] , A. Marek [-] , D. Lošťák [-] (50. D. Kobylík [-] ) , P. Střelec [-] (62. R. Vaverka [-] ) , Z. Vokáč [-] , J. Kovář [-] , P. Klimpar [-] (58. P. Fárek [-] ) , J. Malý [-] (72. L. Poláček [-] ) , J. Bednář [-] , A. Plachký [-]