11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Újezd vyprovodil soupeře s šestkou

0

Jak zápas probíhal?

Oba celky nastoupili k utkání ve značně kombinovaných sestavách, lepší lavičku ukázali domácí. Od první minuty nebylo o vítězi pochyb. Naši borci na soupeře vlétli ve velkém stylu, hned ve 4.minutě dal Kabrhel na 1:0. Ve 13.min. si 30 metrů od branky postavil míč Částek, jeho přízemní pumelice z přímého kopu zaplula podél zdi do sítě. Náš tlak byl značný hosté to zkoušeli parkrát zdálky, ale většinou nepřesně. Ve 33.min. zužitkoval nádhernou přihrávku Mandlíka Frňka, ve 39.min. tentýž hráč zajistil našemu týmu komfortní poločasové čtyřbrankové vedení.

Hned ve 46.min. Mandlík hlavou dal na 5:0. Pak hra pod vlivem uplakaného počasí upadla do průměru, ke slovu přišli i hosté. V 60.min. nejprve asi nejlepší hráč soupeře Levinský nastřelil břevno, aby o tři minuty později rozvlnil poprvé síť za Janeckého zády. V 68.min. po rohu Mandlík opět hlavou dal naší šestou branku. V závěru upravil na konečný výsledek 6:2 načešický F.Jirásek.

TJ Sokol Dolní Újezd
M. Janecký [-] - J. Vomáčka [-] , P. Frank [-] , R. Mandlík [-] , J. Pešina [-] , D. Kabrhel [-] , J. Částek [-] - P. Kalánek [-] (64. J. Pravec [-] ) , M. Frňka [-] - M. Kopecký [-] (82. Z. Doležal [-] ) , O. Klusoň [-]

TJ Mezilesí Načešice
P. Gajdošík [-] - F. Bříza [-] (75. J. Rohlík [-] ) , P. Pejcha [-] , M. Tamchyna [-] , J. Hladina [-] - F. Jirásek [-] , J. Stehlík [-] , A. Jirásek [-] , J. Novák [-] (57. M. Svoboda [-] ) - M. Kodera [-] , D. Levínský [-] (88. J. Vacek [-] )

ŽK: 44. O. Klusoň - 16. M. Kodera , 78. D. Levínský , 81. F. Jirásek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: TROCHA Adam - LUKÁŠEK Jiří, VOJTA Jan.