11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Druhý poločas v podání béčka byl "drtivý" a připsalo si tak druhou výhru v řadě

0

Krátký report.

Svitavská rezerva si na domácí půdě připsala důležité tři body proti rivalovi ze závěru tabulky. Hosté v prvním poločase vcelku drželi krok, domácí z mírné převahy vytěžili vedení Uhlířovou hlavičkou. Brzy po přestávce zvýšil Ryšavý tečovanou střelou na 2:0 a od té chvíle nabralo utkání jednoznačný směr. Nasavrky postupně naprosto vyklidily hřiště a béčko s chutí přidávalo další góly, ačkoli se současně nevyvarovalo některých defenzivních zaváhání uhašených gólmanem Kavalírem. Jeho dominance však byla taková, že to jeho výhru nemohlo ohrozit.

TJ Svitavy B
Pavel Brandejs, trenér TJ Svitavy B: Naše vítězství bylo opět zasloužené. A zase jsme udrželi nulu. Umělecký dojem sice trochu pokulhával, ovšem částečně ho nahradily některé z půltuctu vstřelených branek, z nichž především druhá Michala Ryšavého na 4:0 by mohla aspirovat na gól roku, ne-li desetiletí. Nevyvarovali jsme se několika hrubek, hlavně ve druhé půli, hosté je naštěstí nepotrestali. Bodový zisk během zbylých dvou zápasů podzimu ještě rozšíříme.

M. Kavalír [-] - P. Uhlíř [-] (77. V. Petržela [-] ) , M. Ryšavý [-] , J. Scheib [-] (46. D. Svoboda [-] ) , D. Říha [-] , F. Škeřík [-] , J. Sedlák [-] , F. Gregor [-] , J. Kubík [-] , D. Zvára [-] (59. A. Novák [-] ) , I. Kyncl [-]