14.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

Polička zdolala Moravany

21. M. Mbah , 45. V. Pazdera , 88. M. Mbah - 77. A. Záleský
0

Report.

Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší střelecká efektivita našeho mužstva, protože i hosté byli zejména v prvním poločase dopředu nebezpeční. Vedení jsme se ujali ve 21. minutě, kdy se po individuální akci Awuka, trefil v pokutovém území „Čízo“ MBAH – 1:0. V závěru prvního poločasu se pak výstavním trestným kopem předvedl mladík Vojtěch PAZDERA a Nedal hostujícímu brankáři Brandovi žádnou šanci – 2:0. V nástupu do druhého poločasu jsme si vytvořili několik pěkných šancí, leč bez zakončení. Potom nás dvakrát na brankové čáře zachránil brankář Ondra Slaný, ale na dorážku do prázdné branky po chybě obrany už nemohl zareagovat – Záleský 2:1. Závěr utkání jsme si ale pohlídali a druhou branku „Čízo“ Mbaha vítězství ještě navýšili 3:1.

Připsali jsme si tak ve vyrovnané tabulce KP velice důležité 3 body a nyní by chtělo bodovat i v sobotním dopoledni s rezervou Chrudimi