10.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

Česká Třebová šla po výhře do čela tabulky

11. J. Malý (vl.) , 16. F. Grepl , 24. V. Novotný - 6. J. Koblasa , 25. T. Vácha
0

Report přináší web vítězů.

Šlágr desátého kola se odehrál na našem stadionu. Přinesl zajímavé a svižné utkání, které mělo náboj. Vše podstatné se odehrálo v první půlhodině. Úvodní minuty patřili hostům, kteří svoji aktivitu přetavili v úvodní branku už v 6. minutě. U průnikové přihrávky středem obrany byl nejdříve gólman Bárta, ale nedůrazný odkop skončil u Koblasy, který dával pohodlně do prázdné branky – 0:1. Ve 12. min. centroval Grepl a Novotný pohotovou dorážkou skóre srovnává – 1:1. O čtyři minuty později zahrál trestňák Müller, míč se dostal ke Greplovi, který v těžké pozici dokázal skórovat – 2:1. Ve 24. min. se opět po trestném kopu Müllera prosadil Novotný, tentokrát hlavou – 3:1. Naše dvoubrankové vedení mělo jepičí život. Hned z protiútoku si Vácha navedl míč z pravé strany na střed hřiště a střelou k tyči snížil – 3:2. Tím úvodní divoká přestřelka skončila. V dalším průběhu zápasu se přiostřilo, nezřídka plály emoce, ale žádný tým se už střelecky prosadit nedokázal. Cenným vítězstvím jsme natáhli sérii zápasů bez porážky na osm a dostali se na čelo tabulky.