9.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Moravany vítězně

0

Zápas přináší facebook hostů.

Smolný víkend uzavřelo A mužstvo smolně na hřišti v Moravanech. Již při příchodu obou mužstev na hřiště byl vidět výškový rozdíl domácích, který se potvrdil při rohových kopech. I když jsme to byli my, kdo jsme měli v prvním poločase více ze hry, byli to domácí, kdo dával góly. Asi naši 100% šanci měl ve 14. minutě Kuba Hlaváč. V 19. minutě musel odstoupit pro zranění Standa Mach, který pak na hřišti chyběl. Další šanci měl na hlavě ve 28. minutě David Salfický. Opět zde platilo známé pořekadlo : ,,Nedáš – dostaneš´´. Ve 30. minutě zahrávali domácí rohový kop a výšková převaha byla znát, Beran dává hlavou na 1:0. Ten samý hráč se ocitl ve 33. minutě sám před brankou a nemýlí se 2:0. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách. Po naší ukázkové akci v 55. minutě, kdy Kuba Hlaváč utekl po levém křídle a nahrál Markovi Netušilovi, snižujeme na 2:1. Domácí zahrávali v 67. minutě rohový kop a opět se prosadili hlavou, tentokrát Švadlenka na 3:1. Marek Netušil dostává v 77. minutě druhou žlutou kartu a my musíme hrát v deseti. Výsledek se ale už nezměnil. Po delší době si nepřipisujeme žádný bod.

zdroj: Heřmanův Městec - facebook