9.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Novotný zajistil Třebové tři body

0

Info přináší hostující web.

Zajímavé, útočné a vyrovnané utkání se odehrávalo na svitavském stadionu. Ve 35. min. zachytil gólmanův odkop Grepl, míč nasměroval do branky, kde ho na čáře odvrátil bránící hráč přímo k Novotnýmu, který nezaváhal – 0:1. O pět minut později Rataj z levé strany centrovaným míčem našel Müllera, který přesnou křížnou střelou k tyči zajistil naše poločasové dvoubrankové vedení – 0:2. Po změně stran do toho domácí vlítli, vypracovali si tři šance, z nichž naštěstí jen dvě proměnili. Nejprve v 50. min. Frolo z úhlu propálil Bártu – 1:2 a o dvě minuty později se v pokutovém území po rohovém kopu nejlépe zorientoval Ovad a střelou do šibenice srovnal – 2:2. V 70. min. se typickým důrazem přes bránící hráče prosadil Novotný a gólmanovi nedal šanci – 2:3. Svojí druhou brankou v zápase prodloužil naši šestizápasovou neporazitelnost. Zároveň se nám podařila odveta za jarní debakl.