8.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Městec zdolal Poličku

0

Report přináší facebook Městce.

A mužstvo se veze dál na vítězné vlně. Dnes se utkání odehrálo za krásného slunečného počasí, platících diváků přišlo 150 a hlasitým povzbuzováním hnali naše hochy za vítězstvím. Tým Poličky byl hlavně v prvním poločase velmi nebezpečným soupeřem, měl více ze hry. Bohužel, ale pro Poličku, kdo dával branky, jsme byli my. Již v 17. minutě překonal nebojácně David Salfický hostujícího brankaře hlavou. Ve 29. minutě jsme zahrávali rohový kop a kdo jiný by se měl trefit než Tom Dvořáček, ale tentokrát skóroval nohou. Poločas vyzněl pro nás 2:0. Ve druhém poločase jsme lepším mužstvem byli jednoznačně my. Brankových příležitostí bylo hodně, ale žádnou jsme již neproměnili. V 64. minutě musel střídat pro svalové zranění Standa Mach a v 81. minutě David Svoboda, také pro svalové zranění, snad budou do dalších zápasů v pořádku. Velkou šanci na proměnění branky jsme měli v závěru utkání, kdy hosté zahráli malou domů a brankař ji vyrazil rukama. Následoval přímý kop v pokutovém území, ale trefili jsme pouze zeď. Diváci jistě odcházeli spokojeni.

zdroj: Heřmanův Městec - facebook