7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Česká Třebová vyhrála v Chrudimi

0

Report přináší web hostů.

Utkání hrané za neustálého deště, ale trávník vykazoval dobrý stav. Až na závěrečnou čtvrthodinu první půle jsme měli zápas pod kontrolou, byli lepším týmem a zaslouženě si do tabulky připsali čtvrté vítězství v řadě. O výhře rozhodly dvě standardky v podání Kopeckého a skvělý Zahálkův brejkový míč za obranu. Ve 13. min. zahrál rohový kop Kopecký a v hlavičkovém souboji se prosadil Rataj – 1:0. Ve 31. min. prohrál Rataj souboj u brankové čáry, centr Bárta vyboxoval nešťastně do Zahálky, který ještě stačil v sedě na brankové čáře míč odvrátit, ale pouze ke Stránskému – 1:1. Obdržená branka po dlouhých 400 minutách hry. Ve 33. min. zachránil Bárta skvěle v pádu před druhou naší pohromou. Ve 39. min. zahrál rohový kop Kopecký a tentokrát se hlavou prosadil Müller – 1:2.

V 58. min. na přesný dlouhý míč Zahálky naběhl Novotný, využil gólmanovo podběhnutí, uklouznutí obránce a rázem před ním zívala prázdná branka – 1:3. Po hodině hry vypálil Stránský, jeho střelu ve skrumáži tečoval Zavřel – 2:3. Kontaktní branka domácí tým kupodivu nenastartovala, naopak. Jejich defenzíva začala pořádat den otevřených dveří, který jsme bohužel potrestat nedokázali. A šance Fučíka, Grepla, Vondry, Ezra a Novotného skutečně volaly po gólu.