7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Městec vykradl Žamberk

0

Jak zápas probíhal?

Za deštivého počasí se odehrál zápas v Žamberku. Domácí jsme zaskočili již ve 4. minutě , kdy po chybě domácí obrany , se nemýlí David Salfický. Poté poločas nabídl několik málo šancí na obou stranách, ale také mnoho nepřesností v rozehrávkách. Branku jsme již neviděli, a tak poločas vyzněl v náš prospěch. Úvod druhého poločasu nám vyšel ještě lépe než v prvním poločase. Tentokrát nám na vstřelení branky stačily 2 minuty. Hlavou po rohovém kopu ve 47. minutě proměňuje na 0:2 Kuba Hlaváč. Tento poločas jsme ze hry měli více my. Největší šanci druhého poločasu domácích likviduje v 66. minutě Milan Žďánský. Naši výhru 0:3 pojistil v 74. minutě Standa Mach. Další branky již nepadly, a tak 3 velmi důležité body z venku putují do Heřmanova Městce. Kluci jen tak dál!

zdroj: Heřmanův Městec - facebook