6.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Hlinsko si pošmáklo na Žamberku

12. A. Cach , 45. Z. Dostál , 64. T. Volf , 89. D. Mayer
0

Domácí družina v každém poločasu vsítila dvě branky, a zaslouženě vyhrála o čtyři góly.

Hlinsko se dostalo do vedení už ve 12. minutě, když se gólově prosadil Cach a hostující brankář musel poprvé lovit míč ze sítě - 1:0. Druhý brankový úder dostal Žamberk těsně před odchodem na přestávkouvou pauzu, když se do střelecké listiny zapsal domácí kapitán Dostál - 2:0. I ve druhém poločasu tahalo Hlinsko za delší stranu provazu. Po hodině hry se trefil do prostoru mezi tři tyče Volf a prakticky rozhodl o osudu zápasu - 3:0. Čtvrtou branku na cestu do žamberka zabalil hostům těsně před závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího Mayer - 4:0.