1.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2017-2018

--

--

Dvougólový Roubal v závěru zápasu rozhodl o výhře Černilova nad Úpicí

0

Černilov si během obou poločasů udržoval střeleckou převahu, to však nezaručovalo pohodlné vedení. Hosté o výhře rozhodli teprve deset minut před koncem, kdy se dvakrát prosadil Aleš Roubal.

Fotbalisté Černilova byli už v prvním poločase aktivnějším mužstvem. Díky lepšímu pochybu i přesnější kombinaci se hosté dostávali k více střeleckým příležitostem než domácí. Černilovské snahy byly vyslyšeny deset minut před koncem první půle. V pětatřicáté minutě otevřel skóre zápasu Tomáš Matoušek, který vyzrál na gólmana Ondřeje Seidela.

Inkasovaný gól domácí Úpici před koncem poločasu lehce probudil. Domácí si vytvořili pár nadějných šancí, ty však zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase svoji střelbu zpřesnili i domácí, kterým se po hodině hry podařilo vyrovnat, když se prosadil obránce Martin Lacko. Za vyrovnaného stavu hosté pokračovali v neproměňování svých střeleckých pokusů. Výsledek tak zůstával nejasný až do samotného závěru utkání. Rozhodnutí přišlo teprve deset minut před koncem. A rovnou dvojnásobné. V osmdesáté minutě Černilovu pomohlo i zaváhání domácího týmu a Aleš Roubal vstřelil vedoucí branku svého týmu. Tentýž hráč definitivně rozhodl o čtyři minuty později, kdy upravil na konečných 1:3.

FK Černilov
Martin Šmied - sekretář mužstva FK Černilov: Zápas diváky nenudil. Střely na bránu domácí 5, hosté 11. Mimo 4/2. Dokud jsme zahazovali šance, strachovali jsme se o výsledek. Aleš Roubal se naštěstí v závěru začal prosazovat, jak si představujeme a hned jsou z toho tři body.