1.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2017-2018

--

Kratonohy na úvod přehrály Bílou Třemešnou

14. M. Vejr , 66. J. Novotný , 81. D. Franc - 39. M. Jákl
0

Fotbalistům Kratonoh se vydařil vstup do nové soutěže a houževnatý tým Bílé Třemešné porazili 3:1.

Rezervnímu týmu Kratonoh se vydařil vstup do nové sezony. Domácí se dostali do vedení už ve čtrnácté minutě, kdy hostujícího gólmana Jakuba Vočka překonal Matěj Vejr. Těsně vedení ale domácí do konce poločasu neudrželi, ve třicáté deváté minutě totiž přišlo vyrovnání, a to z kopačky Martina Jákla.

Inkasovaná branka krátce před koncem poločasu domácí tým nesložila do kolen. Na opak. Kratonohy ve druhém poločase pokračovaly v odhodlaném a bojovném výkonu. V šedesáté šesté minutě si Kratonohy vzaly své vedení zpět, když se prosadil Jan Novotný. Uklidňující pojistku domácí přidali necelých deset minut před koncem zápasu – na konečných 3:1 dával David Franc.