13.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

--

0

Utkání hodnotí domácí trenér Josef Kuba.

SK Bečváry
Josef Kuba, trenér: V posledním podzimním kole jsme hostili mladé mužstvo Čáslavi a hned ve 3.minutě se po závaru před naší brankou dostal míč do naší sítě. První poločas byl na góly bohatý, bohužel branky padaly více do naší sítě. Za stavu 1:2 jsme nastřelili břevno, to byl asi zlomový okamžik zápasu. Bohužel soupeř byl efektivnější a šance proměňoval. Po první půli to bylo krutých 1:5. Do druhého poločasu jsme šli s cílem zápas zdramatizovat. Hned v úvodu jsme měli několik šancí které jsme bohužel nedokázali využít. Druhý poločas už branka ale nepadla a zápas skončil výsledkem z prvního poločasu. Čáslav prokázala svou kvalitu a trestala nás. Sympatické bylo, že jsme ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a snažili se hrát otevřený fotbal. Myslím že,1:5 je sice kruté, ale takový už fotbal někdy bývá.