9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Kubík hattrickem sestřelil rezervu Tatranu

0

Vraný - V dalším kole I. B třídy odjeli hráči rezervy Tatranu na hřiště Sokola Vraný, který vloni hrál ještě krajský přebor.

Rychlý nástup Vraného

Ač jeli hráči béčka Tatranu k soupeři s bodovými ambicemi, tak po patnácti minutách bylo po nadějích. Nejprve přišel nedůraz při rohovém kopu, ze kterého brankou těžil Kostovčík - 1:0. Poté následovaly dvě hrubky zkušeného Hájka, které využili postupně Soudek a Kubík – 3:0. Snížení mohlo přijít ze dvou šancí F. Skoupého, ale v obou případech nastřelil talentovaný mladík brankáře Izeru. Po půlhodině bylo ještě hůře, když domácí po signálu zvýšili – 4:0. Autorem branky byl Plašil, který se tak připsal jako čtvrtý na listinu střelců. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Kubíkův hattrick

Druhý poločas začal další hrubkou, kterou tentokrát udělal M. Kučera. Kubík šel sám na Tůmu a nezaváhal – 5:0. Čestný úspěch hostů zaznamenal po krásné akci Tauš, jehož střelu z vápna zastavila až síť – 5:1. Poslední slovo měli ale domácí, když hrubku Weise potrestal Kubík, který tak zároveň zkompletoval svůj hattrick. – 6:1.

TJ Tatran Rakovník B
Zdeněk Weis - trenér: "Dnes to byl výbuch na celé čáře. Tolik hrubých individuálních chyb jsme neudělali za celý podzim jako dnes za hodinu hry. Když prohráváš po čtvrthodině o tři góly, tak se hraje těžko. Přitom domácí by byli hratelným soupeřem, ale my jim dnes darovali tři body.“