4.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

0

Rakovník - Po nevydařeném venkovním utkání měla možnost rezerva Tatranu bodovat doma. V cestě stál B-tým Slaného, který vyprovodil v minulém kole B-tým rakovnického SK pěti góly. Podruhé za sebou si ale Slaný body neodvezlo.

Remízový poločas

Byli to domácí, kteří měli v úvodu více tlaku na soupeřovu branku, ale až mnoho chyb po celý zápas bylo ve středu hřiště. Špatné zpracování za hranicí vápna Slaný ihned potrestalo Marouškem - 0:1. Ve 37' se uvolnil u lajny Borsuc, přízemním centrem našel Petra Kučeru, který z otočky zakončil do protipohybu brankáře - 1:1. V poslední minutě prvního poločasu Vrábík nevyužil šanci poslat svůj tým do vedení, když prováhal okamžik ke střele ve vápně, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu

Vrábík rozhodl o výhře Tatranu

Slaný hrozilo z rychlých brejků, domácí byli povětšinu času na míči, ale situace řešili dost nešťastně. Až v 73' přišel hezký fotbalový moment, když Vrábík nechytatelně zahrál přímý kop přesně do vinglu.

TJ Tatran Rakovník B
Zdeněk Weis - trenér: "Naprosto zasloužené, ale až moc vydřené vítězství. Do šancí se dostáváme, ale neproměňujeme je. Doufám, že tyto tři body budou pro kluky motivační do dalších bojů."

P. Procházka [-] - L. Přibyl [-] (67. M. Tauš [-] ) , J. Vrábík [-] , D. Vild [-] , J. Jiřík [-] (59. M. Hájek [-] ) , D. Borsuc [-] , Z. Weis [-] , M. Čermák [-] , A. Vrána [-] , P. Kučera [-] , K. Omovie [-]