15.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Lhota nadělila Semicím bůra

9. T. Borek , 18. R. Zlata , 30. M. Kudela , 72. T. Borek , 88. O. Popok - 84. Š. Bříza (p.)
0

Lhota - Fotbalisté Semic mají za sebou nepovedný podzim a náladu si nezpravili ani poslední podzimní zápas na hřišti Lhoty. Tam inkasovali již třikrát do poločasu a navíc uviděl červenou kartu Holan. Ve druhém poločase přidali domácí ještě další dvě branky. Jednu branku vstřelily i Semice a to z pokutového kopu.

Poločasové vedené o tři branky

Start do utkání vyšel Lhotě bravurně a po necelých deseti minutách už brankář hostů Plaček musel lovit míč ze své sítě po ráně Tomáše Borka - 1:0. Semičtí navíc chybovali a přišel druhý trest. V 18' se trefil Zlata - 2:0. Černých třicet minut hostů završil Kudela - 3:0. Navíc ve 39' byl po dvou žlutých kartách vyloučen hráč Semic Holan. Dalo se předpokládat, že Lhota dovede utkání už do vítězného konce.

Lhota si výhru pohlídala

Hosté přesto odehráli druhý poločas důstojně. V nadějné pozici střílel mimo Vošmíkovu branku Šimek. V další šanci už domácí brankář musel zakročit, ale se slabým pokusem Vavříka neměl žádné problémy. V 72' přidal svůj druhý gól zápasu Tomáš Borek - 4:0.

Branku dokázali vstřelit i hosté. Ve vápně byl faulován Vavřík a Bříza z nařízeného pokutového kopu překonal Vošmíka - 4:1. Finální podobu výsledku dal dvě minuty před koncem domácí Popok - 5:1.