--

Soupeři se rozešli smírně

64. P. Nekuda , 71. T. Kopp (vl.) - 57. M. Samek , 63. T. Kopp
15

Sady vedly o dvě branky, ale ani tento náskok jim nestačil, když Kozlovice dvěma góly srovnaly.

Vyrovnané utkání nabralo pořádný spád po změně stran. Nejprve poslal hosty do vedení hlavou po rohovém kopu Samek, v 63. minutě to bylo po rychlém brejku Nových Sadů už, když se do listiny střelců zapsal Kopp 0:2.

Klíčový moment nastal o minutu později. Míč se dostal k Petru Nekudovi a kozlovický kanonýr se z první zpoza vápna trefil náramně - 1:2. Aktivita Kozlovic přinesla zasloužené vyrovnání v 71. minutě a znovu u toho byl Petr Nekuda. I díky jeho agresivnímu napadání hostující defenziva hrubě chybovala, Kopp tentokrát hlavou přeloboval vlastního brankáře – 2:2.  Kozli pak ještě měli dost času na dokonalý obrat, ten se však nekonal. Vyrovnaný duel skončil dělbou bodů.

FK Kozlovice
R. Konečný [-] - D. Pavelka [-] , T. Mazouch [-] (85. L. Zelina [-] ) , L. Petržela [-] , D. Střelec [-] , Š. Přikryl [-] , A. Galetka [-] , P. Nekuda [-] , K. Chudoba [-] (63. M. Schlehr [-] ) , A. Řehák [-] , T. Heger [-]

FK Nové Sady
J. Zbořil [-] - J. Šuba [-] , D. Dvorský [-] , M. Samek [-] , Š. Danis [-] , D. Škoda [-] , J. Smrček [-] , J. Schlimbach [-] , L. Hodis [-] , J. Roupec [-] (58. L. Dokoupil [-] ) , T. Kopp [-]

ŽK: 39. D. Střelec , 56. Š. Přikryl - 51. D. Škoda , 74. L. Hodis , 87. J. Zbořil , 90. D. Dvorský .
Počet diváků: 265. Rozhodčí: Vrťo Peter - TRIGAS Paskal, ČÁSTEČKA Michal.