--

--

Soupeři si body rozdělili

19

Lokomotiva šla brzy do vedení. To však ztratila těsně před poločasem. Dvacet minut před koncem šly Petrovice znovu do vedení, ale to znovu neudržely, když Kozlovice srovnaly devět minut před koncem.

Lokomotivě pomohl start do zápasu, když aktivní Hanusek pěkným lobem přehodil gólmana - 1:0. Jinak se hrál vyrovnaný zápas a nebylo vůbec znát, že Petrovice okupují v tabulce poslední pozici. Kozlovice srovnaly pár minut před odchodem do kabin, když využily brejk, který na zadní tyči uklidil do kasy z voleje Nekuda - 1:1. Paradoxně pár okamžiků poté, co Bibaku neproměnil svou šanci. Předkopl si v úniku míč. I druhá půle se hrála vyrovnaně, hostům pomohl kiks domácího brankáře Konečného, kterého přeskočil balon a všudybyl Hanusek poslal svůj tým opět do jednobrankového trháku - 2:1. Navýšit jej mohl Gill, který se po standardce objevil před bránou, ale netrefil, což nakonec domácím umožnilo srovnat řehákem, který zůstal naprosto nekrytý před petrovickou brankou - 2:2. Kozlovice ještě v závěru tlačily, ale skóre se už nezměnilo a oba soupeři si rozdělili po bodu.

FK Kozlovice
R. Konečný [-] - T. Heger [-] , D. Pavelka [-] , L. Petržela [-] , M. Král [-] (90. T. Mazouch [-] ) , Š. Přikryl [-] (67. M. Schlehr [-] ) , A. Galetka [-] , P. Nekuda [-] , K. Chudoba [-] (76. L. Zelina [-] ) , A. Řehák [-] , D. Střelec [-]

TJ Lokomotiva Petrovice
R. Mrozek [-] - D. Gill [-] , M. Ruisl [-] , T. Bajzath [-] , T. Hujo [-] - G. Dayero [-] (90. -. Mbayi [-] ) , J. Urban [-] , P. Czyž [-] , M. Žyla [-] - C. Bibaku [-] , D. Hanusek [-]

ŽK: 76. D. Střelec , 84. A. Galetka - 12. G. Dayero , 45. J. Urban , 72. D. Hanusek .
Počet diváků: 328. Rozhodčí: LYSÁK Václav - KOVÁŘČÍK Dominik, ZAVŘEL Josef.