--

--

Šťastné vítězství Kozlovic

0

Zápas dvou celků z čela tabulky, dopadl šťastným vítězstvím domácích i s přispěním těch, co mají být na hřišti vidět co nejméně. Rozhodčích. Hodnocení výkonu rozhodčích tohoto utkání předních celků divize je však plně v kompetenci delegáta, proto uvádíme jen fakta o průběhu. Hřejivou náplastí pro hosty může být ocenění jejich výkonu ze strany domácích hráčů, že byli nejlepším mužstvem, které se v Kozlovicích představilo.

Domácí zahájili zápas impozantně. V 5. minutě rozehrál Krejčíř rohový kop a po střele Krále se zaskvěl brankář Hampel.

Ve 12. minutě využil zaváhání obrany hostů Nekuda a otevřel skóre – 1:0.

Hosté dali o sobě poprvé vědět v 15. minutě, po centru Hartmanna se však hlavička Moravce mezi tyče nevešla.

Na druhé straně však v 18. minutě skončila hlavička Krále po rohovém kopu na tyči a od ní za brankovou čárou – 2:0.

Hosty však tento nepříznivý stav nabudil. V 18. minutě si brankář Konečný ještě poradil se střelou Rubého.

Ve 20. minutě našel Rubý neomylně nabíhajícího Košárka a vrátil hosty do zápasu – 2:1.

Hosté evidentně ožili. Ve 33. minutě zasvištěla dělovka Hartmanna těsně nad břevnem. Ve 40. minutě vytlačil brankář Konečný snad očima střelu Foitzika těsně mimo pravou tyč….

Ve 43. minutě rozehrál Rubý rohový kop, Rychnovký nádherným centrem našel Romaněnka a bylo vyrovnáno – 2:2.

Zajímavou podívanou sledovali diváci i po přestávce. Ve 47. minutě minula střela Košárka pravou šibenici, v 50. minutě trefil Rubý ukvapeně jen náruč Konečného.

V 56. minutě nabil do gólovky Přikryl Nekudovi, ale ten branku neskutečně přestřelil.

V 59. minutě vyrazil Hampel fantasticky hlavičku Nekudy, dorážku Přikryla zablokoval Rubý.

Nekuda se z gólu neradoval ani v 67. minutě, Hampel byl na místě.

Domácí přežili i šance hostů, v 69. minutě olízla střela Rubého levou tyč a 76. minutě stačil Konečný vyrazit dělovku Pecucha na rohový kop.

Gólem neskončila ani hlavička Labudy v 83. minutě a jeho pohotová střela o minutu později.

V 90. minutě tleskali diváci fantastickému zákroku Hampla a utkání směřovalo k remíze.

Avšak v 92. minutě dal domácí Král rozhodující gól na 3:2.

FK Kozlovice
Roman Matějka, trenér: Zápas jsme rozehráli skvěle. Nepodařilo se nám však dvougólové vedení udržet. Po nerozhodném poločase se snažila o vítězství obě mužstva. Hosté potvrdili své kvality, remízové utkání nakonec skončilo našim šťastným vítězstvím.

FC Dolní Benešov
Marcel Melecký, trenér: Jsem pyšný na naše mužstvo za předvedený výkon. To co dnes všichni viděli se nebudu vyjadřovat, na to jsou ve fotbale kompetentní orgány.

R. Konečný [-] - P. Krejčíř [-] , M. Král [-] - M. Schlehr [-] , O. Kyselák [-] - P. Nekuda [-] - Š. Přikryl [-] , M. Dostál [-] , J. Vogl [-] (79. A. Galetka [-] ) , T. Heger [-] , J. Šolin [-]

D. Hampel [-] - J. Košárek [-] (88. B. Moc [-] ) , M. Pecuch [-] , L. Foitzik [-] , O. Haas [-] , D. Rychnovský [-] , M. Hartmann [-] , T. Moravec [-] , P. Rubý [-] , J. Romaněnko [-] , F. Labuda [-]

ŽK: 47. P. Krejčíř , 55. O. Kyselák , 60. M. Schlehr , 74. J. Šolin , 83. M. Král , 84. A. Galetka - 61. P. Rubý , 77. M. Hartmann .
Počet diváků: 220. Rozhodčí: DUDEK Matěj - MOJŽÍŠ Jakub, ČÁSTEČKA Michal.