17.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Albrechtice na vítězné vlně

0

Jestli by měl nějaký zápas v této soutěži donutit zvednout lidi ze sedaček a dojít na stadion, je to téměř vždy zápas Albrechtic. I tentokrát Albrechtice nadělovaly. Odnesli to Hodkovice.

Hodkovicím se po zranění brankáře nedařilo zabránit gólovému přídělu

Domácí Hodkovice začali zápas aktivně a předváděli dobrý fotbal. Bohužěl pro ně se zranil v 10. minutě brankář a naděje na bodový zisk tím okamžitě klesly. Dokládá to fakt, že v následujících 9 minutách padly 3 branky. Všechny však do sítě Hodkovic. Nejdříve se trefil minutu po zranění domácího brankáře Pipek. V 16. minutě zvýšil Bělohlávek a na 3:0 posunul skóre záložník Hradecký. Ten se trefil ještě v 33. minutě. Domácí si přáli, aby mohli být již v kabině a náskok nenarůstal. Nezastavitelný Bělohlávek však těsně před hvizdem přidal pátou branku.

Druhý poločas domácí nevzdali a vyšli z kabiny se záměrem se alespoň bavit fotbalem

Po chybě obrany snížili brankou Vojtíška v 56. minutě na 1:5 a skóre bylo hned o trochu příznivější. Kdyby Hodkovice využily vyložené šance, kdy šel domácí hráč sám na brankáře, mohly ještě zápas zdramatizovat. Gólem však situace neskončila a Albrechtice trestaly. Nejdříve ohromil Sedlák volejem z velké dálky a zvýšil na 6:1. V 70. minutě dokončil Bělohlávek hattrick a uzavřel tím účet tohoto zápasu.

SK Hodkovice nad Mohelkou B
Jiří Krumbholz (jednatel TJ Albrechtice v Jiz. horách/Jiřetín): "Zahráli jsme to, co jsme potřebovali a odvezli si 3 povinné body. Dá se říci, že o osudu zápasu rozhodlo zranění domácího brankáře."