15.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

--

--

Tanvald si poradil ve velkém stylu se soupeřem pohybujícím se ve stejném patře tabulky

0

V zápase, kde se očekával vyrovnaný průběh zvítězil jasně Tanvald. Ten tak odskočil Radčicím o 5 bodů a s chutí si zastřílel.

Domácí se rychle dostali do dvoubrankového vedení

Domácí byli jasně lepším týmem, hosty kombinačně přehrávali a již v 15. minutě to bylo 2:0. Tanvaldu se ještě do poločasu povedla nastřelit tyč a nebýt Řeháka v brance hostů, skóre by bylo podstatně vyšší. Tento hráč podává velmi stabilní výkony a drží svůj tým vždy nad vodou.

Další čtyři branky v síti Radčic

Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný a Radčicím se dařilo držet mírné skóre. To trvalo do 70. minuty, kdy přidal Tanvald další branku a mířil k vítězství. Poté spustili domácí gólostroj a Řehák lovil míč z branky ještě čtyřikrát. Tanvald tak zvítězil ve velkém stylu 6:0. Radčice získali pouze jediný bod z posledních čtyř utkání a propadají se tabulkou.

TJ Jiskra Tanvald
Jiří Kozlovský - stat. zástupce: „Domácí zvítězili naprosto jasně a zaslouženě. My jsme se nezmohli téměř na nic."